Přehled našich služeb
Webová prezentace, e-commerce


Výroba internetových stránek

Našim klientům vytvoříme internetové stránky. Po první konzultaci se zákazníkem si nadefinujeme cíle, které musí být splněny, aby internetové stránky měly požadovanou úroveň.

E-commerce a E-booky

Pokud hledáte moderní, funkční eshopovou platformu, nebo potřebujete vytvořit firemní internetové stránky vč. SEO optimalizací, jste tu správně.

Webhosting pro Vaše internetové stránky

Jako standardní službu nabízím neomezený webhosting za skvělé ceny, vč. vysoké úrovně zabezpečení a denního zálohování.

Vytvoření eshopu na technologii Magento eCommerce Platform

Pro zákazníky vytváříme internetové obchody založeny na opensource technologii Magento. Jedná se o profesionální systém.

Kvalitně zpracované webové stránky prodávají


  Pravidelné bezpečnostní aktualizace, přechod na nové verze Magento a zásahy do grafické šablony. Vylepšení funkcí eshopů za pomocí rozšíření. Neudržovaný Magento eshop je nebezpečný jak pro návštěvníky, tak pro jeho správce. Proto pečuji o pravidelné bezpečnostní aktualizace, nesmí se také zapomínat na bezpečnost jednotlivých rozšíření (pluginů). Pomáhám také postavit vlastní CDN síť pro rychlejší načítání eshopu. Klientům také pomáhám v napojení Magento eshop do jejich interních aplikačních systémů (účetnictví, crm, reporty).
  Potřebujete s Vaším Magento eshopem pomoci? Napište Vaši emailovou adresu a ozveme se Vám.


  E-mailové a datové řešení


  Emailové řešení, rozesílání newsletterů a automatizace

  Komplexní instalace vlastního mailserveru na Vaší doméně s vysokými standardy zabezpečení, vysokou úrovní skóre doručitelnosti a antispamovým filtrem.

  Datové úložistě pro Vaše fotky a dokumenty

  Pro snadnou práci v rámci vnitrofiremního sdílení dokumentů, souborů, či celých projektů, nebo sdílení dat s Vašimi zákazníky nabízím velmi oblíbené Cloudové řešení Docki NextCloud.


   

  Máte zájem o některou ze služeb?

   


  Informační systémy a jejich správa, firemní sítě


  Instalace sítí

  Návrh topologie sítě, kalkulace aktivních prvků a strukturované kabeláže, zabezpečení a integrace s dalšími systémy např. alarmy, kamerami apod.

  Dohled a zálohování

  365/7/24 dohled a zálohování v intervalech dle přání klienta. Transfer zálohovaných dat je možné směrovat na jakékoliv místo na Zeměkouli.

  Správa IT ve vaší firmě

  Konfigurace a zabezpečení sítí, ústředen, integrace VOIP zařízení, nastavení VPN, firemního serveru, nastavení denních záloh apod.

  CRM a ERP systémy

  Nabízím integraci, správu či migrace náročných vnitropodnikových webových CRM a ERP aplikací. Rád Vám poradím, proč je dobré je mít.

  Stojíte na začátku svého podnikání a hledáte, jak celou firemní síť nastavit? Anebo jste již v byznysu jako doma a pro další rozlet potřebujete rozšířit IT infrastrukturu? Pak jste tu správně. Pro klienty spravujeme servery, na kterých běží internetové projekty, firemní software a další služby dle specifikace. Po zkonzultování záměrů klienta vybereme vhodný operační systém a k tomu navazující konfiguraci jednotlivých služeb.

  Potřebujete s firemní infrastrukturou pomoci? Napište Vaši emailovou adresu a ozveme se Vám.

  Správa firemní sítě
  komplexně a bezpečně
  s námi