Docki - NextCloud
Vaše data na jednom bezpečném místě


NextCloud je software, který pomůže s jednodušším sdílením souborů, kalendářů nebo kontaktů. Software můžete používat i jako jednotlivec. Zároveň je skvělé využít jeho rozšířené možnosti sdílení mezi kamarády, pracovníky, dodavateli.


V rychlém světě, ve kterém žijeme, začíná být problém s orientací "kde mám vlastně uložena svá data, fotky, dokumenty". Na internetu je celá řáda "cloudových služeb", u kterých buď zdarma, nebo za lehký poplatek získáte prostor. Ale již nemůžete ovlivnit to "B" – kdo Vaše uložená data zpracovává k marketingovým účelům, jaké reporty z Vašich uložených dat těží a za jakým účelem.


Proto (stále) aktuální a logický trend je mít svá data pod plnou kontrolou a sám ovlivňovat, kdo do fotek a dokumentů nahlíží.


V dnešní době to již není žádný problém a člověk nemusí mít na to speciální odbornost. S NextCloudem budete mít data na jednom místě a přehledně.


Řešením je software NextCloud, který můžete provozovat na Vašem domácím úložišti (tzv. NAS). Co instalací NextCloud software získáte se podívejte níže. Program je k dispozici kompletně v českém jazyce.


Specifická nastavení, jako přístup k NextCloud za pomocí certifikátu, VPN je možný. Záleží na domluvě a jaké požadavky má zákazník.

 

Máte zájem o Docki NextCloud?


Napište nám! Obratem se s Vám spojíme a probereme nejvhodnější tarif pro Vás.
Bližší informace o tarifech a v nich zahrnutých službách poskytneme na vyžádání.