Přehled našich služeb
Webová prezentace, e-commerce


Výroba internetových stránek

Našim klientům vytvoříme internetové stránky. Po první konzultaci se zákazníkem si nadefinujeme cíle, které musí být splněny, aby internetové stránky měly požadovanou úroveň.

E-commerce a E-booky

Pokud hledáte moderní, funkční eshopovou platformu, nebo potřebujete vytvořit firemní internetové stránky vč. SEO optimalizací, jste tu správně.

Email marketing & Mautic

Klientům spravujeme a vytváříme marketingové kampaně za pomocí známých platforem Mailchimp, ActiveCampaign. Úspěšně spravujeme také Mautic systém, který je opensource a poslední roky čím dál více oblíben.

Webhosting pro Vaše internetové stránky

Jako standardní službu nabízím neomezený webhosting za skvělé ceny, vč. vysoké úrovně zabezpečení a denního zálohování.

Vytvoření eshopu na technologii Magento eCommerce Platform

Pro zákazníky vytváříme internetové obchody založeny na opensource technologii Magento. Jedná se o profesionální systém.

Inzertní systém

Spravujeme inzertní opensource populární software Revive Adsserver. Který je stále častěji používán. Rádi systém nasadíme a následně Vás zaškolíme v jeho používání.

Kvalitně zpracované webové stránky prodávají

Wordpress s eshopovou nadstavbou WooCommerce, která přidává do Wordpressu eshopové funkce (katalog produktů, nákupní košík a pokladnu). Slabinou tohoto řešení je automatizace prodeje.

Kvalitní eshop musí umět svým zákazníkům nabídnout automatizaci nákupů pro zákazníky i pro jeho správce. Vytvoření dokladů s nákupem spojených. Párujeme příchozí platby od klientů s objednávkou.

Díky našim zkušenostem rozšiřujeme automatizaci i do dalších kroků - automatizace zálohových faktur a po zaplacení automatické generování faktur zákazníkům. V případě zakoupení virtuálního produktu zákazník získává produkt okamžitě po uhrazení platby. V kombinaci s napojení na platební bránu se celý objednávkový proces zkracuje na vteřiny. Umíme validovat IČO i DIČ pro ČR a SK v ARESU a VIESu.

Potřebujete s Vaším eshopem pomoci? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve.


E-mailové a datové řešení


Emailové řešení, rozesílání newsletterů a automatizace

Komplexní instalace vlastního mailserveru na Vaší doméně s vysokými standardy zabezpečení, vysokou úrovní skóre doručitelnosti a antispamovým filtrem.

Datové úložistě pro Vaše fotky a dokumenty

Pro snadnou práci v rámci vnitrofiremního sdílení dokumentů, souborů, či celých projektů, nebo sdílení dat s Vašimi zákazníky nabízím velmi oblíbené Cloudové řešení Docki NextCloud.


 

Máte zájem o některou ze služeb?

 


Informační systémy a jejich správa, firemní sítě


Instalace sítí

Návrh topologie sítě, kalkulace aktivních prvků a strukturované kabeláže, zabezpečení a integrace s dalšími systémy např. alarmy, kamerami apod.

Dohled a zálohování

365/7/24 dohled a zálohování v intervalech dle přání klienta. Transfer zálohovaných dat je možné směrovat na jakékoliv místo na Zeměkouli.

Správa IT ve vaší firmě

Konfigurace a zabezpečení sítí, ústředen, integrace VOIP zařízení, nastavení VPN, firemního serveru, nastavení denních záloh apod.

CRM a ERP systémy

Nabízím integraci, správu či migrace náročných vnitropodnikových webových CRM a ERP aplikací. Rád Vám poradím, proč je dobré je mít.

Stojíte na začátku svého podnikání a hledáte, jak celou firemní síť nastavit? Anebo jste již v byznysu jako doma a pro další rozlet potřebujete rozšířit IT infrastrukturu? Pak jste tu správně. Pro klienty spravujeme servery, na kterých běží internetové projekty, firemní software a další služby dle specifikace. Po zkonzultování záměrů klienta vybereme vhodný operační systém a k tomu navazující konfiguraci jednotlivých služeb.

Potřebujete s firemní infrastrukturou pomoci? Napište Vaši emailovou adresu a ozveme se Vám.

Správa firemní sítě
komplexně a bezpečně
s námi